Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Львів для справжніх чоловіків Гарантовані тури
Львів для справжніх чоловіків
(п'ятниця – неділя)
Гарантований тур
  
День 1
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі з представником фірми. Трансфер в готель, поселення (згідно правилам готелю).
Початок автобусної екскурсії по місту (біля 3 годин): залізничний вокзал, костел Ольги-Єлизавети – пам'ятник неоготики, собор Св. Юра – шедевр бароко, головний греко-католицький храм України, найстаріші навчальні заклади міста: «Львівська Політехніка» – один із перших технічних Вузів східної Європи, університет ім. Ів. Франка; Личаківське кладовище, Високий замок – один із найвищих точок міста, де можна побачити місто з висоти «пташиного польоту».
Факультативно:
Відвідання дегустаційного залу Масандрівських вин у Львові (вартість 50 грн. з ос.)
А також пропонуємо Вам вечерю в одному із Львівських ресторанів:
- Екзотичне кафе «Мазох», у якому подають страву з афродизіяками;
- Галицька кнайпа «Під Золотою Розою», особливістю якої являється відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом.
 
День 2
Сніданок. Пішохідна екскурсія по старій частині міста: Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 століття, де всі 44 будинки і міська ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик, перлина міста – Латинський собор, який будували майже 100 років, каплиця Боїмів і Кампіанів – усипальниця багатих міщан, Вірменський собор, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Королівський і міський Арсенали, ансамбль Успенської церкви, Аптека-музей – найстаріша із Львівських аптек, де можна придбати «залізне» вино і купити відомий цілющий бальзам «Вігор». Далі, головна вулиця міста – проспект Свободи, архітектурна перлина Львова і один із найрозкішніших в Європі – Театр опери та балету.
У продовженні «хмільного» знайомства пропонуємо відвідати Перший в Україні музей-пивоварню, площею більше 500 м², розташований у будівлі ХІХ ст. Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення і споживання пива не тільки в межах нашої країни, але й і у всьому світі, починаючи з давніх часів і до сучасності з дегустацією (!) свіжого львівського пива.
Факультативно: Ви зможете спробувати медовуху у кафе «Криївка» та «Медівня», зможете продегустувати бензівку, нафтівку і гасівку, а також німецьке пиво з бочок в кафе «Гасова Лямпа».
 
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
  • Перший ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель» зі свіжим пивом;
  • Ресторан-пивоварня "Старгород";
  • Bідчути смак нічного міста у найпопулярніших клубах; 
День 3
Сніданок. Виїзна екскурсія «Замки Золотої підкови» (за дод.оплату 200 грн/ос.):
Олеський замок – унікальний пам'ятник архітектури та історії ХIII-XVIII ст. У XIV ст. – могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. У 1620 році в замку народився польський король Ян ІІІ Собєський. Після реставрації 1965-1975 рр. в замку був оснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрані сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптур. До замку примикає мальовничий парк.
Підгорецький замок – унікальний пам'ятник архітектури пізнього Ренесансу (1635-1640 рр.), який належав польським магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входить палац, костел в стилі бароко (1752-1766 рр.), виїзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні являється філіалом Львівської галереї мистецтва і знаходиться на стадії реставрації.
Золочівський замок – побудований в 1630-х р., як цитадель з бастіонами. У XVII-XVIII ст. належав польським магнатам Собєским і Радзивіллам. До замкового ансамблю входять пізньо-ренесансний Великий палац і Китайський палац.
Повернення до Львова.

 
 
Вартість туру від особи в грн. *
Гетьман стандарт 3*
975
Дністер стандарт 3*
1090
Соната 3*
1090
Євроготель стандарт 3*
1275
Жорж 3*
1370
Дністер класік 4*
1310
Шопен 3*
1920
Вінтаж Бутік готель 3*
2645
Атлас 4*
2500
Леополіс 4*
2570
* Розрахунок зроблений для груп від 6 осіб. Також приймаємо індивідуальні замовлення.
   
У вартість включено:
- Проживання (2 ночі) в 2-3 місному номері;
- 2 сніданки;
- Екскурсійне обслуговування згідно програми;
- Трансфер вокзал-готель;
- Карта Львова.
     
Додатково оплачується:
- Вхідні квитки (музеї Львова);в музей «Львівської пивоварні»
- Факультативні програми.
 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине