Тури по Україні
 
 

розгорнути | згорнути

   
Тури по Західній Україні  Фірма
Тури по Західній Україні  Контакт
Тури по Західній Україні  Відправити запит
Тури по Західній Україні  Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Основні документи, потрібні для для отримання шенгенскої візи: Туристичні послуги » Візова підтримка
Основні документи, потрібні для для отримання короткострокової візи: 
Візова анкета, заповнена латинськими літерами (польською, англійською або українською в транслітерації) та підписана особисто заявником. Візова анкета для неповнолітньої дитини подається і підписується одним із батьків або опікунів. Окрему анкету слід подавати також і у випадку дітей, вписаних до паспорту одного з батьків або офіційних опікунів, де буде вклеєна окрема віза.

Дві (1 – у випадку подачі до ППВА у Києві) кольорові фотографії. 


Фотографія, що подається разом із заявою повинна відповідати наступним вимогам:

Повинна бути актуальною (зробленою максимум 6 місяців тому), чіткою та контрастною
Повинна бути кольоровою та надрукованою на папері високої якості на білому фоні
Повинна бути розміром 3,5 х 4,5 см
Обличчя повинно становити 70-80% фотографії
Обличчя на фотографії повинно бути видно повністю і займати 30-36 мм від підборіддя до маківки
Обличчя на фотографії повинно бути добре освітленим
Фото повинно бути зроблене без сонцезахисних окулярів
Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов'язковий релігійний характер
Окуляри не повинні мати затемнені лінзи, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти
Рамка окулярів не повинна прикривати очі
Рот на фотографії повинен бути повністю закритий
Підписаний заявником закордонний паспорт, що відповідає наступним вимогам:
дійсний принаймні 3 місяці після дати останнього запланованого виїзду з території країн ЄС;
містить принаймні дві вільні сторінки (для віз) і виданий не раніше, ніж 10 років тому. У випадку подачі документів на візу для неповнолітньої дитини, що вписана в паспорт, необхідні додаткові сторінки для візи.
у випадку наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно додати до анкети (оригінали та копії). Якщо попередні паспорти були здані, в українському паспорті має бути відповідна відмітка або довідка з ОВІРу про його вилучення.
продовжені паспорти до розгляду не приймаються.
копії першої інформаційної сторінки паспорту і копії Шенгенських та останньої національної візи за останні три роки.
Внутрішній паспорт – оригінал і копія всіх сторінок з відмітками.
Оригінал та копія страхового медичного полісу, що відповідає наступним вимогам:
зона покриття – Європа, Шенген або весь світ, сума покриття на особу - 30000 €, сума франшизи не повинна перевищувати 150 € (100 € у випадку подачі документів у Рівному та Луцьку).
усі дані заявника в страховому полісі повинні бути правильними (ПІБ, повна домашня адреса проживання, номер закордонного паспорту й дата народження).
При одноразовій поїздці, період страхування повинен бути на 15 днів більший від дати дії візи. У випадку одного в’їзду, медичний поліс має покривати всі дні запланованого перебування; у випадку багаторазового перебування медичний поліс може покривати лише першу поїздку.
Страхувальником може виступати лише повнолітня особа. У випадку подачі документів для неповнолітньої особи Страхувальником може виступати один з батьків/офіційних опікунів.
страховий поліс необхідно надати з оригіналом та копією квитанції про оплату (із зазначенням наступної інформації: ПІБ заявника або номер страхового полісу).
у страховому полісі обов’язково повинна бути зазначена інформація про те, що «Страховий захист надається згідно з «Рішенням Ради ЄС 2004/17/WE відносно медичного страхування подорожуючих за кордон» (у випадку подачі документів до ППВА у Луцькому та Харківському консульських округах)
Додатково, для неповнолітніх осіб (до 18 років) потрібно надати:
a) у випадку спільної подорожі:
оригінал та копію свідоцтва про народження;
у випадку, якщо у батьків є діючі Шенген візи, до справи також необхідно долучити копії цих віз разом з першою сторінкою закордонного паспорта (не стосується ППВА у Луцьку та Рівному – нотаріально завірений дозвіл від батьків/офіційних опікунів на виїзд дитини за кордон повинен бути наданий навіть у випадку спільної подорожі);
у запрошенні / бронюванні готелю повинні бути вказані дані всіх подорожуючих осіб;
b) у випадку, якщо неповнолітні заявники подорожують тільки з одним із батьків, або без них:
оригінал та копію свідоцтва про народження;
нотаріально завірений дозвіл від батьків/офіційних опікунів на виїзд дитини закордон, що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік). У випадку, коли дитина їде у супроводі третьої особи, необхідно додатково подавати її/його діючу візу та копію першої сторінки закордонного паспорта;
копія першої сторінки паспорта від одного/обох батьків/офіційних опікунів, які не подорожують з дитиною;
якщо є тільки один опікун, це потрібно підтвердити, надавши рішення суду про одноосібне опікунство, свідоцтво про смерть або інший документ.
якщо для відкриття візи для неповнолітньої особи подається закордонний паспорт одного з батьків/офіційних опікунів до якого вона вписана, дозвіл від нього/неї подавати не потрібно.

Консульський збір за розгляд візових заявок для громадян України становить 35 €, крім категорій громадян, звільнених від оплати, згідно  договору про спрощення візового режиму: пенсіонера, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.

Оплачується при кожній подачі документів.

При відмові: Консульський збір НЕ повертається.


Під час оплати візового збору необхідно надати копію 1-6 (за наявності будь-якої інформації на них) сторінки українського паспорту у касі банку. 
Оплата візового збору може бути здійснена готівкою у Євро або у Гривні у касі Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі або у касі відповідного банку. Під час оплати додатково утримується комісія за послуги банку.

 

 

 
Тури по Україні Замовити   Тури у Львові Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине