розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Рекламний тур з Кутаїсі Вся Грузія
Рекламний тур з Кутаїсі
20.05 – 24.05.2014
Кутаїсі – Батумі – Урекі – Кобулеті – Тбілісі – Бодбе – Сігнагі – Мцхета – Кутаїсі, (4 ночі, 5 днів)
 
1 день: Кутаїсі – Батумі
Прибуття в Кутаїсі. Зустріч з представником фірми. Переїзд в Батумі. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг. 
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
2 день: Батумі – Урекі – Кобулеті – Тбілісі
Сніданок. Екскурсія по місту. Батумі – Грузинський Сінгапур, найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населення в 120 000 людей Візитна карточка Батумі, улюблене місце місцевих та гостей міста – це Батумська П'яцца, збудована в 2009 р. В 2010 р. прикрасою міста стала нова, 7-метрова  скульптура Кохання, яка рухається. Статуя представляє собою фігури жінки та чоловіка, обертаючись, рухаються назустріч один одному й зливаються воєдино. Екскурсія по місту: танцюючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів із статуєю Медеї. Відавідання готелів 3*/4*/5*. Переїзд в Тбілісі. По дорозі знайомство з готелями Урекі і Кобулеті. Поселення в готель Кутаїсі. Вечеря. Нічліг.
  
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
   
3 день: Тбілісі – Бодбе – Сігнагі – Тбілісі
Сніданок. Переїзд в «місто вічного кохання» Сігнагі.
Відвідання в селі Бодбе монастирського комплексу Святого Георгія і могили святої Ніно, що принесла християнство в Грузію. По бажанню умивання в водах святого нерукотворного джерела, який зцілює хворих і нещасних робить щасливими.  
Екскурсія по «місту вічного кохання» Сігнагі, яке розташоване на вершині гірського хребта та підноситься над Алазанською долиною. Відвідання готелів 3***/ 4**** / 5****. По бажанню дегустація вин. Повернення в Тбілісі. Прощальна вечеря з танцями і піснями. Нічліг.
   
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
4 день: Тбілісі – Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по Тбілісі. Відвідання церкви Метехі (V ст.), Собор Святої Трійці храмового комплексу Цмінда Самеба – головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Пішохідна екскурсія по місту. «Старе місто» – історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори  Мтацмінда (Свята Гора). Практично всі будівлі Старого міста – історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово бурлить життя, гуляють по одинці або групами туристи, зустрічаються закохані у вежі з годинником. Піднімемося на новітньому підйомнику в фортецю Нарікала (ІV ст.), піднімаючись можна побачити місто з пташиного польоту, відвідаємо в старому місті Собор Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчисхатську базиліку Різдва Діви Марії, найстарішу із збережених. Пішки погуляємо по проспекту Шота Руставелі.
Переїзд в Кутаїсі. По дорозі екскурсія по древній столиці Грузії Мцхеті – місто-музей, внесений в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання кафедрального Собору Свєтіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого захоронено одна із головних християнських святинь хітон Господній, а також місце захоронення грузинських царів. Тутже знаходиться частина «Життєдайного Стовпа». Відвідання монастиря Самтавро, де круглорічно росте, цвіте і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята  Ніно. Всередині знаходиться чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Міріана і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреського, св. Шіо Мгвімського. Відвідання древнього храма-монастиря Джварі (VI ст. ). 
Далі в Горі відвідання музея Сталіна. Музей складається із трьох блоків: самого музею, будинку і особистого залізничного вагона Сталіна. Вечеря. Нічліг.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
5 день: Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по старовинному місту Кутаїсі, якому більше 3 тисяч років. Відвідування монастиря і академії Гелаті (ХІІ ст.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV Будівельником. Далі екскурсія в кафедральний собор Баграті – зведений 1003 року в Кутаїсі в правління Баграта III як головний собор його царства і освячений на честь Успіння Богородиці. Як і монастир так і академія Гелаті так і собор Баграті внесені в список пам'ятників ЮНЕСКО. Далі екскурсія в монастир здійснення бажань Моцамета. Монастир Моцамета виріс на високому березі річки Ріоні, яка в цьому місці робить крутий вигин. За переказами, тут поховані мученики Давид і Костянтин, що прийняли страшну смерть але не зрадили своєї віри. Зараз у монастирі знаходяться їх мощі. Серед туристів є легенда: варто попросити про що-небудь святих князів, проповзти під ковчегом три рази і прикластися до їх мощів, то бажання здійсниться. Далі екскурсія в печеру Прометея, де згадуємо легенду про Прометея. Згідно легенди він дав вогонь людям і був прикований за це до скелі. Печера розташована в 5 км від Цхалтубо. Була відкрита ще на початку 80-х років ХХ ст. Являється однією із найпривабливіших печер, завдяки різноманіттю підводних рік та пейзажів. Тут представлені практично всі підводні карстові форми: сталактити, сталагміти, гелікитви та ін. Відвідання готелів 3*** / 4**** в Кутаїсі. Вільний час. Виїзд в аеропорт.
 
Вартість туру в доларах від особи:
6
8
10
12
15
Доплата за одномісне розміщення
449
419
383
359
353
114
  
У вартість включено:
 • Проживання в готелях 3*: 2 ночі в Тбілісі, 1 ніч в Батумі, 1 ніч в Кутаїсі, стандартні двомісні номери;
 • Напівпансіон: 4 сніданки і 4 вечері, включаючи прощальну вечерю з танцями і піснями;
 • Транспортне обслуговування згідно программи;
 • Обслуговування російскь-мовного гіда-супроводжуючого згідно програми;
 • Вхідні квитки: печера Прометея, фунікульор в Тбілісі.
У вартість не включено:
 • Авіапереліт;
 • Додаткові екскуосії;
 • Дегустація вина в Сігнагі, 15 $ від особи;
 • Вхідний квиток:катання на лодочці в печері Прометея, 5 $ від особи;
 • Послуги не перераховані вище;
 • Особисті витрати.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине