розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Тур в долину нарциссов Свята у Львові » Травневі свята
Тур в долину нарцисів
    
Львів – палац графів Шенборнів – Мукачево – Берегове – Долина Нарцисів – Синевир – Пилипець – Львів
  
Тур в долину нарциссов Тур в долину нарциссов Тур в долину нарциссов

"Весною, коли серце жадає тепла, раніше багатьох інших рослин розцвітає нарцис. Промениста ніжно-біла квітка чарує своєю чудовою красою і неповторною грацією. Вона дарує нам тепло і радість. Вона, немов чудо природи дарує нам тепло і радість після довгої зими..."

 
07.05 або 08.05.2018. Львів – палац графів Шенборнів  Мукачево – Берегове
Ранній виїзд зі Львова.
По дорозі відвідання палацу австрійського графа Шенборна. Замок розташований в долині річки Латориця, в мальовничому урочищі Берегвар, на висоті 400 м над р.м. І проекту замку в стилі неоренесансу закладена конкретна символіка, за основу взято астрономічний рік: 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців). На території замку знаходиться ставок, який має контури Австро-Угорської імперії того часу, а також прекрасний парк площею 19 га. Переїзд в Мукачево, "місто над Латорицею", затишне і невелике, поєднує в собі середньовічну таємничість і різноманіття культур: костел св. Йосипа XIV ст., білий палац князів Ракоці XVI–XVII ст., міська ратуша початку ХХ ст. з 100-річним годинником, і звичайно ж, візитна картка Мукачево замок «Паланок» (XIV–XVIII ст.) – один і найбільш оригінальних фортифікаційних споруд Центральної Європи. В замку знаходиться: історичний музей, унікальна колекція іконопису, пам'ятник подільському князю Федору Корятовичу засновнику замку і правителю цих земель. Переїзд в Берегове. Поселення в готель. Купання у відкритому термальному басейні. Переїзд в с. Бене. Дегустація кращих сортів Закарпатських марочних вин. Повернення в готель. Нічліг.
  
Тур в долину нарциссов Тур в долину нарциссов Тур в долину нарциссов

08.05 або 09.05.2018. Берегове Хуст – Долина Нарцисів – Синевир – Пилипець – Львів
Сніданок. Виїзд в м. Хуст, переїзд в урочище Кіреші, знаходиться заповідний масив «Долина нарцисів» – найбільший масив дикорослих нарцисів в Європі. У цьому казково красивому краї "зеленого золота" мальовничих гір і долин в кінці квітня початку травня настає бал весни сезон цвітіння нарцисів. Золотисто-білим килимом вкривається величезна долина площею 256 гектарів. Це єдине місце в Україні, де можна зустріти нарцис вузьколистий, який володіє білими або злегка кремовими квітками, що нагадують за формою зірочку, з приємним сильним ароматом. Відвідування озера Синевир: підйом до високогірного озера Синевир (перепад висот близько 200 м), овіяне легендами, розташоване на висоті 970 м над р.м. Прогулянка навколо озера, придбання сувенірів. Переїзд в Пилипець. Прогулянка до водоспаду Шипіт, одному із найпопулярніших туристичних об'єктів Закарпаття. Повернення у Львів.
 
Вартість програми від 685 грн/від особи
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
У вартість включено:
  • проживання в готелі, 2-місні номери;
  • сніданок;
  • транспортне обслуговування;
  • екскурсійне обслуговування згідно програми.
У вартість не включено:
  • вх.квитк в музеї і замки ;
  • дегустація вин:
  • страхівка.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине