розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Травневі свята у Львові, 3 дня Свята у Львові » Травневі свята
Травневі свята у Львові
Дати заїздів: 30.04.-02.05 і 07.05.-09.05.
  
Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня
 
Запрошуємо з 7 по 9 травня відсвяткувати разом з нами 760 День міста, а також відвідати фестивалі:
XVІ Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова», ХІ День Батяра, «Львів – столиця ремесел» і «Вуличні музиканти»
   
30.04.18.  (07.05.18)
На вокзалі Вас зустріне представник туристичної фірми «ОФІТ-СЕРВІС», проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю). Початок пішохідної екскурсії по місту: собор. Св. Юри,найстаріші навчальні заклади міста – університет ім. Ів. Франка, палац Потоцьких, Личаківське кладовище, коротке знайомство з центром міста і при хорошій погоді Замкова гора - місце народження Львова.     Ви можете зануритися в святкову атмосферу місту, відвідати фестиваль етно-джазу «Флюгери Львова» з 07.05 - 09.05, який буде проходити у внутрішньому дворику Ратуші, а також побувати на Святі Батяра з 30.04 - 02.05 з унікальним львівським духом сучасності, з неповторним батярським шармом старого Львова.
 
Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня
 
01.05.18. (08.05.18)
Після сніданку запрошуємо здійснити прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» або «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в єдиній в Україні Майстерні шоколаду. А ще відвідати музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні, а також відомі ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова Лямпа, Дім легенд, Масонський ресторан, Мазох-кафе....
 
АБО за доплату (200 грн/дор.) здійснити екскурсію по замках  «Золотої підкови»*: Олесько-Підгірці-Золочів. 
Близько 18:00 повернення до Львова, в центр міста, де Ви зможете зануритися у вир світу джазової музики, зустрітися із старими, добре відомими виконавцями, познайомитися з новими і просто добре відпочити. 
  
Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня Травневі свята у Львові, 3 дня
 
02.05.18. (09.05.18)
Сніданок. Звільнення номерів, виїзд з готелю. Пішохідна екскурсія  по місту: ознайомлення з багаточисленними храмами міста – Латинським собором на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплицями Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Вірменським собором, ансамблем Успенської церкви, Домініканським собором – одним із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинським собором. Огляд пам'яток архітектури старої частини міста, захоплююча подорож по заповіднику під відкритим небом, де кожний дім – пам'ятник, кожен камінь – історія. Від площі Ринок по старовинним вуличкам Ви пройдете до оборонних споруд міста – стінам, порохової вежі, арсеналів.
 
І звичайно,Головна вулиця міста – Проспект Свободи, архітектурна перлина Львова і один із найрозкішніших в Європі – Театр опери та балету. Завершення екскурсійної програми.
Рекомендуємо відвідати:  музей старовинної зброї «Арсенал», (вх. квитки – 6 грн./дорослий; 3 грн./дитина, 25 грн/екскурсовод), музей-аптека (вх. квитки  5 грн./дорослий; 2 грн./дитина ), Картинна галерея (вх. квитки – 10 грн./дорослий; 5 грн./дитина), Історичний музей та Італійський дворик (вх. квитки – 9 грн./дорослий; 3,5 грн./дитина, екскурсовод – 30 грн), музей пивоваріння (вх. квитки з дегустацією – 20 грн./дорослий).

Готель
Вартість програми, грн/від особи в 2-місному номері
Соната 3*, номер бізнес комфорт
870
Дністер 4*, номер стандарт
980
Євроготель 3*, номер стандарт
980
Жорж 3*, номер стандарт
1070
Дністер 4*, номер класік
1050
  
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
 
У вартість базового варіанту програми включено:
  • 2 ночі в готелі, 2-місний номер з вигодами і сніданком (розрахунковий час – до 12.00)
  • Трансфер вокзал-готель
  • Пішохідна екскурсія у складі групи 2 дні
У вартість не включено:
  • Вхідні квитки
  • Виїзна екскурсія по замках 200 грн./від особи
  • Факультативні програми
По бажанню, Ви можете самостійно вибрати готель, який Вам сподобався, у розділі готелі Львова. Ми з радістю, підготовимо для Вас нову цінову пропозицію.   ЗАМОВИТИ
  
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине