розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ! Свята у Львові » Травневі свята
Всесвітній День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ!
13.05-15.05.2018

День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ! День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ! День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ!

13.05. Неділя. 
На вокзалі Вас зустріне представник туристичної фірми «ОФІТ-СЕРВІС», проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю).
Після поселення – Ви підете в старовинний центр Львова, де екскурсовод проведе Вам захоплюючу екскурсію, ознайомить із історичними і архітектурними пам'ятниками міста. Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 ст., де всі 44 будинки і міська Ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик*, перлина площі – Латинський собор на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплиця Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Аптека-музей* – найстаріша із Львівських аптек, Вірменський собор, ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинський собор, Королівський і міський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін.
Ввечері можна замовити романтичну вечерю в одному із багаточисленних ресторанів міста.
 
14.05. Понеділок.  
Після сніданку пропонуємо прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» чи «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в єдиній в Україні Майстерні шоколаду. А ще можна відвідати музей пивоваріння, розташований на території знаменитої Львівської пивоварні, музей-аптеку, органний концерт, а також знамениті ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова лямпа, Мазох-кафе...
Також Ви можете відвідати «Вернісаж» – сувенірну «міні-ярмарку», де підберете для своєї «половинки» приємний пам'ятний подарунок. 
Рекомендуємо відвідати:  музей старовинної зброї 
«Арсенал», (вх. квитки – 6 грн./дорослий; 3 грн./дитина, 25 грн/екскурсовод), музей-аптека (вх. квитки  5 грн./дорослий; 2 грн./дитина ), Картинна галерея (вх. квитки – 10 грн./дорослий; 5 грн./дитина), Історичний музей та Італійський дворик (вх. квитки – 9 грн./дорослий; 3,5 грн./дитина, екскурсовод – 30 грн), музей пивоваріння (вх. квитки з дегустацією – 20 грн./дорослий).
  
День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ! День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ! День МАТЕРІ У ЛЬВОВІ!

15.05. Вівторок. 
Сніданок. Пропонуємо (за доплату) виїзну екскурсію «Замки Золотої підкови» (близько 8 год.): Олесько-Підгірці-Золочів. Вартість екскурсії – 200 грн./ос.
Олеський замок – унікальний пам'ятник архітектури та історії ХIII-XVIII ст. У XIV ст. – могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. У 1620 році в замку народився польський король Ян ІІІ Собєський. Після реставрації 1965-1975 рр. в замку був оснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрані сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптур. До замку примикає мальовничий парк.
Підгорецький замок – унікальний пам'ятник архітектури пізнього Ренесансу (1635-1640 рр.), який належав польським магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входить палац, костел в стилі бароко (1752-1766 рр.), виїзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні являється філіалом Львівської галереї мистецтва і знаходиться на стадії реставрації.
Золочівський замок – побудований в 1630-х р., як цитадель з бастіонами. У XVII-XVIII ст. належав польським магнатам Собєским і Радзивіллам. До замкового ансамблю входять пізньо-ренесансний Великий палац і Китайський палац.
Повернення до Львова.
  
Варіанти розміщення
Вартість програми в грн./від особи
ДНІСТЕР**** номер стандарт
980
ДНІСТЕР**** номер класік
1050
ЄВРОГОТЕЛЬ*** номер стандарт
980
ЖОРЖ*** номер стандарт
1070
СОНАТА*** номер стандарт
870
 
У вартість базового варіанту програми включено:
  • Проживання в готелі 2 ночі, в 2 двомісному номері з вигодами і сніданком (розрахунковий час – до 12 год.)
  • Трансфер: вокзал – готель – вокзал 
  • Пішохідна екскурсія у складі групи – бл. 3 год.
Додатково оплачується:
  • Вхідні квитки
  • Факультативні програми
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине