розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! Свята у Львові » День закоханих

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

(12.02-14.02.2018)
  
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!
  
Запрошуємо відсвяткувати у Львові
день Святого Валентина і побувати в храмі,
де зберігаються мощі Святого Валентина.
   
12.02.(понеділок)
Вас зустріне на вокзалі представник нашої туристичної фірми, проведе Вас до машини і доставить в готель. Поселення в готель (згідно правил готелю).  Після поселення – Ви підете в старовинний центр Львова, де екскурсовод проведе Вам захоплюючу екскурсію, ознайомить із історичними і архітектурними пам'ятниками міста. Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 ст., де всі 44 будинки і міська Ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик*, перлина площі – Латинський собор на будівництво якого знадобилося майже 100 років, каплиця Боїмів і кампіанів – усипальниця багатих міщан, Аптека-музей* – найстаріша із Львівських аптек, Вірменський собор, ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Бернардинський собор, Королівський і міський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін.
Вільний час: 
  
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!

13.02. (вівторок),
Сніданок. Пропонуємо (за доплату) виїзна екскурсія в Кульчиці - Самбір - Лаврів, 175 грн/ос. 
 Кульчиці - екскурсія етнографічним музеєм та смакування кави в кав’ярні Юрія Кульчицького; Самбір - чудове древнє бойківське місто здивує вас ошатною площею Ринок з Ратушею, на яку можна піднятися і оглянути чудові панорами міста та Прикарпаття, костелом Усікновення голови Івана Христителя ХVІ ст., органним залом, в якому відлуння триває 16 секунд, церквою Різдва Богородиці ХVІІІ ст., в якій знаходиться чудотворна ікона Матері Божої та мощі святого Валентина, відвідання музею “Бойківщина”, огляд зоопарку “Білаки”; заїзд в Ваньовичі (обід унікальною стравою «мокрі деруни»); Лаврів - огляд монастиря. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів, набирання джерельної води. Повернення до Львова бл. 20:00.  Вечером можна замовити святкову  вечерю в одному з ресторанів міста.
 
ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ! 

14.02.(середа).
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00. Ви зможете провести час до від'їзду, здійснюючи прогулянку по старовинному Львову, насолоджуючись відомими львівськими солодощами і кавою в одній із «кав'ярень» або «цукерень», а також спробувати «еліксир богів» в першій в Україні Майстерні шоколаду. А ще можете відвідати Музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні, музей-аптеку, органний концерт, а також відомі ресторани: Лівий берег, Криївка, Гасова лямпа, Мазох-кафе....
 
Кожній парі – подарунок! 
 
Рекомендуємо відвідати: музей старовинної зброї «Арсенал», (вх. квитки - 7 грн./дорослий; 5 грн./дит., 30 грн/екскурсовод), музей-аптека (вх. квитки – 8 грн./дорослий; 3 грн./дит. ), Картинна галерея (вх. квитки – 12 грн./дорослий; 6 грн./дит.), Історичний музей і Італійський дворик (вх. квитки – 12 грн./дорослий; 6 грн./дит., екскурсовод – 35 грн), музей пивоваріння (вх. квитки з дегустацією – 20 грн./дорослий).
 
Готель
Вартість програми, грн/від особи
Соната 3*, номер бізнес комфорт
1020
Дністер 4*, номер стандарт
1030
Євроготель 3*, номер стандарт
1130
Жорж 3*, номер стандарт
1230
Дністер 4*, номер класік
1200
 
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
 
 
У вартість базового варіанту програми включено:
  • Проживання в готель 2 ночі, в двомісному номері з вигодами і сніданком (розрахунковий час – до 12.00)
  • Трансфер вокзал-готель-вокзал
  • Пішохідна екскурсія у складі групи – бл. 2,5 годин.
У вартість не включено:
  • Вхідні квитки
  • Виїзна екскурсія в другий день - 175 грн/від особи
  • Факультативні програми
По бажанню, Ви можете самостійно вибрати готель, який Вам сподобався, у розділі готелі Львова. Ми з радістю, підготовимо для Вас нову цінову пропозицію.   ЗАМОВИТИ
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине