розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Рекламний тур з Кутаїсі Вся Грузія » Гарантовані тури
Рекламний тур з Кутаїсі
   
Кутаїсі – Цхалтубо – Горі – Тбілісі – Мцхета – Ананурі – Гудаурі – Бодбе – Сігнагі – Кварелі – Некресі – Гремі – Алаверді – Телаві – Вардзія – фортеця Ахалціхе – Бакуріані – Боржомі – Урекі – Кобулеті – Батумі– Кутаїсі (8 днів, 7 ночей)
 
1 день: Кутаїсі
Прибуття до Кутаїсі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Нічліг.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
2 день: Кутаїсі – Горі – Тбілісі
Сніданок. З самого ранку виїзд в сторону Тбілісі. По дорозі в Горі відвідання музею Сталіна. Музей складається із трьох блоків: самого музею, будинку і особистого залізничного вагону Сталіна. Екскурсія по Тбілісі. Відвідання церкви Метехі (V ст.), Собор Святої Трійці храмового комплексу Цмінда Самеба – головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Пішохідна екскурсія по місту. «Старе місто» – історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори  Мтацмінда (Свята Гора). Практично всі будівлі Старого міста – історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово бурлить життя, гуляють по одинці або групами туристи, зустрічаються закохані у вежі з годинником. Піднімемося на новітньому підйомнику в фортецю Нарікала (ІV ст.), піднімаючись можна побачити місто з пташиного польоту, відвідаємо в старому місті Собор Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчисхатську базиліку Різдва Діви Марії, найстарішу із збережених. Пішки погуляємо по проспекту Шота Руставелі.
Відвідання готелів 3***/ 4****. Вечеря. Нічліг в готелі в Тбілісі.

Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі 
 
3 день: Тбілісі – Мцхета – Ананурі – Гудаурі – Тбілісі
Сніданок. З самого ранку виїзд із Тбілісі в напрямку Степанцмінда (Казбегі). Екскурсія по древній столиці Грузії Мцхеті – місто-музей, внесене в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання кафедрального Собору Свєтіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого захоронено одна із головних християнських святинь хітон Господній, а також місце захоронення грузинських царів. Тутже знаходиться частина «Життєдайного Стовпа». Відвідання монастиря Самтавро, де круглорічно росте, цвіте і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята  Ніно. Всередині знаходиться чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Міріана і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреського, св. Шіо Мгвімського. Відвідання древнього храма-монастиря Джварі (VI ст. ). По дорозі оглянемо мальовничу фортецю Ананурі (XVI ст.) розташовано над рікою Арагві, а також приголомшливу красу Жинвальського Водосховища. Гірськолижний курорт Гудаурі (2200 м). Відвідання готелів 3***/4****/5***** і місць катання. Повернення в Тбілісі. Вечеря. Нічліг.
  
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
4 день: Тбілісі – Бодбе – Сігнагі – Кварелі – Некресі – Гремі – Алаверді – Телаві – Тбілісі
Сніданок. Переїзд в «місто вічного кохання» Сігнагі. Відвідання в селі Бодбе монастирського комплексу Св. Ніно, яка принесла християнство в Грузію. По бажанню омивання у водах святого нерукотворного джерела, який зцілює недужих і нещасних робить щасливими. Екскурсія по «місту вічного кохання» Сігнагі, яке розташоване на вершині гірського хребта, що підноситься над Алазанською долиною. Відвідання готелів 3*** / 4**** / 5*****.
Переїзд в Кварелі, відвідання винного погреба, довжиною в 7,7 км з винотекою марочних вин. По бажанню дегустація вин. Проїздом знайомимося з Некресі – одним із найстаріших храмів Грузії IV ст. Огляд царської фортеці Гремі (XVI ст.). Комплекс оточений стіною, вежами і амбразурами. Збереглися залишки таємного підземного ходу, який веде до річки. Далі, відвідання Собора Алаверді (XI ст.), другого по висоті (більше 50 м). Знайомство з Телаві – головним містом і адміністративним центром Кахетії, музей-фортеця царя Ерекле ІІ  (XVIII ст.), який підписав Георгіївський трактат з Російською імперією. Відвідання готелів 3*** / 4****. Повернення до Тбілісі. Вечеря. Нічліг.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
5 день: Тбілісі – Вардзія – фортеця Ахалціхе – Бакуріані
Сніданок. Відвідання печерного монастирського комплексу Вардзії (XII-XIII ст.) – 19 ярусного скельного міста. Протягом 900 м уздовж лівого берега Кури в прямовисній стіні туфової гори Ерушеті (Ведмежа) висічено до 600 приміщень: церков, каплиць, житлових келій, комор, бань, трапезних, казносховищ, бібліотек. Збереглися потаємні ходи, що зв'язували приміщення, залишки водопроводу і зрошувальної системи. Вардзія – пам'ятник епохи Золотого віку. В монастирі фортеці жили більше тисячі монахів, а при нападах ворогів там могли сховатися до 20 тисяч осіб. Переїзд в недавно відреставровану фортецю Ахалціхе, батьківщину Шарля Азнавура, древнього центру католицтва в Грузії. В комплексі, поряд з православною церквою Святої Марини, розташовані мечеть, католицька церква і монастир сестер бенедектинок, синагога і вірменська церква. Переїзд в Бакуріані. Вечеря. Нічліг.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
 
6 день: Бакуріані – Боржомі – Батумі
Сніданок. Гірськолижний курорт Бакуріані. Відвідання готелів 3*** / 4**** / 5***** і місць катання. Переїзд в Боржомі. Спробуємо всесвітньо відому мінеральну воду Боржомі. Переїзд в Батумі. Прогулянка по нічному Батумі. Вечеря. Нічліг в Батумі.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
  
7 день: Батумі – Урекі – Кобулеті – Кутаїсі
Сніданок.  Батумі – Грузинський Сінгапур, найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населення в 120 000 людей Візитна карточка Батумі, улюблене місце місцевих та гостей міста – це Батумська П'яцца, збудована в 2009 р. В 2010 р. прикрасою міста стала нова, 7-метрова скульптура Кохання, яка рухається. Статуя представляє собою фігури жінки та чоловіка, обертаючись, рухаються назустріч один одному й зливаються воєдино. Екскурсія по місту: танцюючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів із статуєю Медеї. Прогулянка по бульвару. Переїзд в Кутаїсі. По дорозі знайомство з готелями Урекі і Кобулеті. Поселення в готель Кутаїсі. Вечеря. Нічліг.
 
Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі Рекламний тур з Кутаїсі
   
8 день: Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по старовинному місту Кутаїсі, якому більше 3 тисяч років. Відвідування монастиря і академії Гелаті (ХІІ ст.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV Будівельником. Далі екскурсія в кафедральний собор Баграті – зведений 1003 року в Кутаїсі в правління Баграта III як головний собор його царства і освячений на честь Успіння Богородиці. Як і монастир так і академія Гелаті так і собор Баграті внесені в список пам'ятників ЮНЕСКО. Далі екскурсія в монастир здійснення бажань Моцамета. Монастир Моцамета виріс на високому березі річки Ріоні, яка в цьому місці робить крутий вигин. За переказами, тут поховані мученики Давид і Костянтин, що прийняли страшну смерть, але не зрадили своєї віри. Зараз у монастирі знаходяться їх мощі. Серед туристів є легенда: варто попросити про що-небудь святих князів, проповзти під ковчегом три рази і прикластися до їх мощів, то бажання здійсниться. Далі екскурсія в печеру Прометея, де згадуємо легенду про Прометея. Згідно легенди він дав вогонь людям і був прикутий за це до скелі. Печера розташована в 5 км від Цхалтубо. Була відкрита ще на початку 80-х років ХХ ст. Являється однією із найпривабливіших печер, завдяки різноманіттю підводних рік та пейзажів. Тут представлені практично всі підводні карстові форми: сталактити, сталагміти, гелікитви та ін. Відвідання готелів 3*** / 4**** в Кутаїсі і санаторіїв в Цхалтубо. Вечеря. Виїзд в аеропорт.
  
Вартість туру в дол. від особи:
10 осіб
12 осіб 15 осіб 20 осіб Доплата за одномісне розміщення
475 453 436 398 150
   
У вартість включено:
  • Проживання в готелях 3*: 3 ночі в Тбілісі, 1 ніч в Батумі, 1 ніч в Бакуріані, 2 ночі в Кутаїсі, стандартні двомісні номери;
  • Харчування НВ: 7 сніданків і 7 вечерь;
  • Транспортне обслуговування згідно програми;
  • Обслуговування російськомовного гіда-супроводжуючого згідно програми;
  • Вхідні квитки: музей Сталіна в Горі, печерне місто Вардзія, печера Прометея, ботанічний сад в Батумі.
У вартість не включено:
  • Додаткові екскурсії;
  • Дегустація вина в Сігнагі, 15 $ від особи;
  • Послуги не перераховані вище;
  • Особисті витрати.

 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине