розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Гори і море Вся Грузія » Гарантовані тури
Гори і море
Кутаїсі – Зугдіді – Местія – Ушгулі – Батумі – Кутаїсі (14 днів ,13 ночей)
Гори і море
  Для повного перегляду карти маршруту натисніть лівою кнопкою мишки на карту!
 
1 день: Кутаїсі
Прибуття в Кутаїсі. Зустріч з представником фірми. По можливості (в залежності від прильоту) екскурсія в печеру Сатаплія  плато динозаврів з великою кількістю справжніх чітких слідів доісторичних рептилій. Поселення в готель. Нічліг.
   
 
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
   
2 день: Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по старовинному місту Кутаїсі, якому більше 3 тисяч років. Відвідування монастиря і академії Гелаті (ХІІ в.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV Грузинським. Гелатський монастир зберіг велику кількість настінних розписів, які датуються XII-XVIII ст. І тому найпрекраснішим є те, що його фрески і мозаїки повертають минувші дні і нагадують про його творців. Далі екскурсія в кафедральний собор Баграті – зведений 1003 року в Кутаїсі в правління Баграта III як головний собор його царства і освячений на честь Успіння Богородиці. Як і монастир так і академія Гелаті так і собор Баграті внесені в список пам'ятників ЮНЕСКО. Далі екскурсія в монастир здійснення бажань Моцамета. Монастир Моцамета виріс на високому березі річки Ріоні, яка в цьому місці робить крутий вигин. За переказами, тут поховані мученики Давид і Костянтин, що прийняли страшну смерть але не зрадили своєї віри. Зараз у монастирі знаходяться їх мощі. Серед туристів є легенда: варто попросити про що-небудь святих князів, проповзти під ковчегом три рази і прикластися до їх мощів, то бажання здійсниться. Далі екскурсія в печеру Прометея, де згадуємо легенду про Прометея. Згідно легенди він дав вогонь людям і був прикований за це до скелі. Печера розташована в 5 км від Цхалтубо. Була відкрита ще на початку 80-х років ХХ ст. Являється однією із найпривабливіших печер, завдяки різноманіттю підводних рік та пейзажів. Тут представлені практично всі підводні карстові форми: сталактити, сталагміти, гелікитви та ін. Нічліг в готелі в Кутаїсі.

Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
3 день: Кутаїсі – Зугдіді – Местія
Сніданок. Переїзд в Зугдіді. Скарбом Зугдіді являється граціозний родовий палац мегрельських князів Дадіані з прекрасним парком. В даний час – це музей з незвичайною історичною колекцією, в т.ч посмертною маскою Наполеона Бонапарта. Найстаріший аристократичний рід князів Дадіані відомий своїми зв'язками з Наполеоном Бонапартом. Зугдідська церква Влахернської Божої Матері - кафедральний храм Грузинської православної церкви в Зугдіді. У храмі зберігаються такі загально християнські цінності – риза і частина пояса Пресвятої Богородиці, мощі Святого Георгія та Святого Іоанна, кисть Святої Марини, і частина губки, з якої випив оцту Ісус Христос, що потрапили в Грузію з Візантії після взяття її турками в 1453 р. По дорозі в Местію милуємося фантастичними видами чотирьох водоcпадів і трьох гірських вершин Кавказу – Ушба, Мазера, Шхельда. Нічліг в готелі в Местії.
   
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
4 день: Местія – Ушгулі – Местія
Сніданок. Переїзд в Ушгулі. Екскурсія по Ушгулі – сванске село на висоті 2200м над р.м., найвисокогірніше постійне поселення в Європі, внесене в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання церкви Ламарії (2300 над р.м.), музея ікон Ушгулі, веж цариці Тамари, етнографічного музею Ушгулі. Переїжджаємо в Местію. Нічліг в готелі в Местії.  
  
5 день: Местія – Кутаїсі
Сніданок. Екскурсія по місту Местія, яке внесене в число пам'ятників ЮНЕСКО. Відвідання історико-етнографічного музею, середньовічної церкви, а також фортифікаційних споруд Местійського району. Переїзд в Кутаїсі. Нічліг в готелі.

Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
6 день: Кутаїсі – Батумі
Сніданок. Екскурсія по місту. Батумі – Грузинський Сінгапур, найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населення в 120 000 людей Візитна карточка Батумі, улюблене місце місцевих та гостей міста – це Батумська П'яцца, збудована в 2009 р. В 2010 р. прикрасою міста стала нова, 7-метрова рухлива скульптура Кохання. Статуя представляє собою фігури жінки та чоловіка, обертаючись, рухаються назустріч один одному й зливаються воєдино. Екскурсія по місту: танцюючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів із статуєю Медеї. Прогулянка по бульвару.
За додаткову оплату: екскурсія  в фортецю Гоніо Апсар &nadsh; найстаріша фортеця Грузії на кордоні з Туреччиною. Фортеця була збудована в I-II ст.н.е. і служила як цитадель римської,а пізніше візантійської імперії. Загальна довжина фортеці – 900м. висота стін – 5 м, висота кожної із її вісімнадцяти веж – 7м. По бажанню екскурсія в Ботанічний сад, в якому більше 5 тисяч екзотичних рослин, в т.ч. розовий сад, де близько 1200 сортів роз. Поселення в готель. Нічліг.
 
Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море Гори і море
 
7 – 12 день: тижневий відпочинок в Батумі
 • Факультативно: Виїзд в Трабзон (Туреччина)
 • Факультативно: Ботанічний сад
 • Факультативно: Дельфінарій
13 день: Батумі – Кутаїсі
Сніданок. Відпочинок на морі. Пізній виїзд в Кутаїсі. Нічліг.
  
14 день: Кутаїсі
Сніданок. Виліт на Батьківщину.
   
Вартість тура в доларах з ос.
Ціна на 1 ос. в DBL 2 ос. 4 ос. 6 ос. 8 ос. 10 ос. Доплата за одномісне розміщення
Готель 3* 1889 $ 1330 $ 1089 $ 1042 $ 955 $ 380 $
    
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером

  
У вартість включено:
 • Проживання в готелі 3* зі сніданками: 2 ночі в Местії, 7 ночей в Батумі, 4 ночі в Кутаїсі, стандартні двомісні номери;
 • Транспортне обслуговування згідно програми;
 • Обслуговування російськомовного гіда згідно програми;
 • Вхідні квитки: печера Сатаплія, печера Прометея, Палац князів Дадіані.
У вартість не включено:
 • Авіаквитки;
 • Додаткові екскурсії;
 • Послуги не перераховані вище;
 • Особисті витрати.
Додаткові екскурсії (від 6 ос.), включаючи транспорт, гіда і вх. квитки:
  Ціна в дол. від особи
Ботанічний сад в Батумі 49
Екскурсія в Трабзон (Туреччина) 67
Відвідання Дельфінарія, для відпочиваючих в Кобулеті і Урекі 47
Екскурсія в фортецю Гоніо Апсар 53
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине