розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


ФЕСТИВАЛІ У ЛЬВОВІ 2015 Події у Львові
ФЕСТИВАЛІ У ЛЬВОВІ 2015
 
Назва фестивалю
Дати проведення
Шостий ювілейний Різдвяний Ярмарок у Львові
до 19 січня 2015
Організатор: ТзОВ „Львівські Ярмарки»
Місце проведення: пр. Свободи, пл. Ринок
Деталі на: www.yarmarok.lviv.ua
Церемонія офіційного відкриття відбудеться 19 грудня о 16.00 год. на проспекті Свободи. Після відкриття на Вас чекає мега-концерт з нагоди 5-ї річниці Львівського різдвяного ярмарку.
Веселощі триватимуть до 22.00 год.
Дух Різдва наповнить головний проспект міста запашним ароматом кави, гарячого шоколаду та глінтвейну. Тут можна скуштувати смачні галицькі наїдки: пампушки, медові солодощі, вареники та найбільше різноманіття галицьких ковбас у Львові! На ярмарку можна придбати традиційну різдвяну продукцію: новорічні сувеніри, вироби з кераміки, домоткані речі, серед них – вишиванки, українські строї, а також унікальні авторські роботи.
Різдвяна феєрія «Коли ангели спускаються на землю»
3, 4, 7-10 січня 2015
Організатор: театр «Воскресіння»
Місце проведення: Дворик Ратуші, пл. Ринок, 1
Деталі на: www.lviv.travel
Родзинкою святкування зимових свят у Львові стануть вуличні вистави просто неба від театру Воскресіння. У виставі «Коли ангели спускаються на землю» задіяні альпіністи, які виконуватимуть роль ангелів. Вони спускатимуться з вежі ратуші на встановлену сцену і даруватимуть незабутні емоції та враження усім глядачам! Приєднуйтесь!
Міське Свято Пампуха
7-11 січня 2015
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Місце проведення: площа Ринок (північна сторона)
Деталі на:www.pampuh.lviv.ua
Цьогоріч Міське Свято Пампуха подарує численні дійства, серед яких парад вуличних вертепів, виступи дитячих колективів, різдвяні вистави та святковий ярмарок, де буде нагода спробувати неймовірну кількість різдвяних смаколиків, найпопулярніші з яких – пампушки. Впродовж Свята на Вас чекають різноманітні пампухові забави. Буде весело! Приходьте!
Різдвяний фестиваль "Велика коляда"
7-25 січня 2015
Організатор: о. Юрій Васьків, Храм Пресвятої Євхаристії
Місце проведення: Храм Пресвятої Євхаристії, пл. Музейна, 3
Деталі на: www.velykakoliada.lviv.ua
Празник Різдва Христового відіграє особливу роль у релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею. У кожній християнській родині святкування Різдва супроводжується не лише релігійно-духовними переживаннями, але й багатими українськими християнськими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами тощо. Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України. Цьогорічний фестиваль заохочує учасників до виконання колядок, щедрівок, віншувань. Приєднуйтесь і Ви!
Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди»
7 січня 2015
Організатор: Музей народної архітектури та побуту, ГО « Обереги »
Місце проведення: Чернеча Гора, 1
Деталі на: www.skansen.lviv.ua
Традиційне вертепне дійство на Різдво у Львові розпочинається у Музеї народної архітектури та побуту. Тут зможете потрапити в атмосферу давнього села, де хатки сповнені сімейним затишком, де у колі рідних по духу людей звучить дзвінка коляда у сяйві різдвяних звізд. Протягом двох святкових днів можна побачити виступи вертепів, колядування творчих колективів міста, «Святкову ходу звіздарів» центральними вулицями Львова, представлення Різдвяних звізд, взяти участь у зимових іграх та конкурсах, українських забавах та традиційних народних танцях, а також покататися на санях під час екскурсійної подорожі Музеєм.
Етнофестиваль «Рок–Коляда»
13-14 січня 2015
Організатор: «Хмільний дім Роберта Домса»
Місце проведення: концертний зал «Химера» (пр. Шевченка, 8)
Деталі на: www.robertdoms.lviv.ua
Святкування Різдва у Львові вже вп’яте буде доповнене унікальним для України етнофестивалем – «Рок–коляда». Особливість фестивалю – виконання народних колядок та щедрівок не у традиційному народному звучанні, а в етно-роковому стилі. Фестиваль створює неповторну атмосферу, поєднуючи якісну українську музику різних жанрів, неодмінно хорошу компанію та святковий настрій. Родзинкою «Рок-коляди» є те, що більшість народних колядок та щедрівок, які заспівають гурти, є старосвітськими та прийшли до нас із Полісся й Гуцульщини, а тому невідомі широкому загалу.
Міське Свято Шоколаду
6-8 березня 2015
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.shokolad.lviv.ua
Найсолодше свято країни у найромантичніший час, День Святого Валентина! В ці дні місто гостинно запрошує всіх ласунів скуштувати найкращі та найрізноманітніші шоколадні солодощі.
Фестиваль писанок у Львові
3-19 квітня 2015
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.pysanka.lviv.ua
Це родинний захід, що прославляє тисячолітні традиції святкування найсвітлішого свята у християнському світі. Головною ідеєю Фестивалю є популяризація великодніх традицій та прикрашання міста Лева за допомогою невід'ємного символу Великодня – Писанки. У цей період увесь Львів перетвориться на «Музей Писанки» під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки. Впродовж проведення Фестивалю учасники будуть виготовляти писанки з шоколаду, повітряних кульок, дерева, квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів. Все це розмаїття буде встановлено на вулицях і у закладах Львова, які згодом о’бєднаються в одну велику Виставку писанок.
Фестини "Велика Гаївка"
1-15 квітня 2015
Організатор: Музей народної архітектури та побуту,
Місце проведення: Чернеча Гора, 1 (Шевченківський гай)
Деталі на: www.skansen.lviv.ua
Напередодні Великодня на території Музею народної архітектури та побуту можна взяти участь у майстер–класах по розпису писанки, а вже під час самого святкування стати учасником традиційних Великодніх забав для дітей та дорослих, юнаків та юнок. Серед них – «Кривий танець» (постійно–діючий гаївковий танець, який тягнеться по алеї від входу і до церкви в центрі музею); конкурс «Писанка для милого», Майстерня автентичного танцю, атракціон «Гойдалка». Основна частина Фестин «Велика гаївка» пройде на головній сцені. У програмі: гаївки, веснянки, конкурси, забави, аукціон писанки, виступи фольклорних, хореографічних колективів, естрадних виконавців
Міжнародний фестиваль «Ляльковий світ»: етно-лялька
1-30 квітня 2015
Організатор: Львівська обласна громадська організація "Інформаційно-мистецький центр «365»"
Місце проведення: Львівський Палац мистецтв
«Етно-лялька» – фестиваль етнічної ляльки та ляльки-мотанки, який відбувається щороку навесні під час Великодніх свят. Це фестиваль, який знайомить глядача з феноменом етно-ляльки, поширює культуру лялькової творчості, налагоджує контакти між митцями у цьому напрямі.
«Меццодром»
травень – жовтень 2015
Організатор: Музей ідей
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.idem.org.ua
Проект передбачає проведення у Львові тижнів культур народів, які будували Львів, і мали вплив на його культуру. Гасло – «Світ, відкритий до Львова». Фестивальні місяці культур народів світу проходять у найрізноманітніших формах – це і кіно, і відеоарт, музика, та національна кухня... Кожна презентація – унікальна. Вона відбувається на відкритому майданчику із трапезною перед великим екраном. Тут представники різних культур ознайомлюють охочих зі своїми традиційними піснями, танцями, у яких можна за бажанням брати участь; частують традиційною їжею чи питвом.
Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»
1-4 травня 2015
Організатор: мистецьке об'єднання «Дзиґа», ГО «Вірменська 35», Польський Інститут в
Києві, Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, ГО «Інститут Актуального Мистецтва», Львівська міська рада
Місце проведення: внутрішній дворик Ратуші
Деталі на: www.dzyga.com
Етно–джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Фестиваль проходить у внутрішньому дворику Ратуші, що додає дійству особливої атмосфери. Уперше «Флюгери» прозвучали у 2003 році, і кожного наступного року фест збільшує свої масштаби та приєднує до програми літературні акції, хепенінги, медійні проекти. Кожен день «Флюгерів» переповнюється людьми, музикою, радістю і... дощем, що змушує танцювальників під сценою розквітати кольоровими парасольками.
Міське свято «День Батяра у Львові»
1-4 травня 2015
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Місце проведення: центр міста
Деталі на: www.batyar.lviv.ua
Свято, що пропагує львівську батярську культуру. Гості Свята зможуть познайомитись зі справжніми батярами, поспівати з ними батярських пісень, навчитись розмовляти батярською гварою та взяти участь у батярських бешкетах і забавах. У програмі – вуличні забави, батярські танці, батярський тир, співи, ярмарок батярських лігумін, батярський фотосектор, театральні дійства та концерти. Батяри усіх країн, єднаймось!
Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»
22 травня – 7 червня 2015
Організатор: Львівська обласна філармонія
Місце проведення: Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)
Деталі на: www.philharmonia.lviv.ua
Один із найдавніших постійно діючих музичних форумів України, започаткований ще на поч. 1980-х. Вже в перші роки свого існування фестиваль зібрав на сцені Львівської філармонії найвизначніших віртуозів тодішнього СРСР, а згодом перетворився на щорічний парад світового музичного бомонду, на справжнє свято музичного мистецтва в Україні. Фестиваль «Віртуози» відомий на всіх континентах, а Львів став тим містом, яке прагнуть відвідати віртуози цілого світу, сприяючи утвердженню міжнародного статусу України як країни з давніми і міцними культурними традиціями. Щороку «Віртуози» привертають увагу львівської громади та гостей міста, тисяч шанувальників музики, журналістів і фахових музикантів.
Львівський міжнародний дитячий фестиваль
16-19 травня 2015
Організатор: ГО «Форум видавців»
Місце проведення: КМЦ «Палац Мистецтв»
Деталі на: bookforum.ua
Львівський міжнародний дитячий фестиваль – єдиний в Україні фестиваль для розваги, розвитку і відпочинку дітей та їхніх родин. Протягом фестивальних днів на відвідувачів чекає понад 300 заходів, що включають конкурси, літературні читання, зустрічі з зірками, творчі майстерні, квести, ігри, вистави. Активні відвідувачі отримають цікаві призи та цінні подарунки, беручи участь у грі «Збирай слонів»! Цьогорічний фестиваль це: грандіозний парад дітей у костюмах літературних героїв, 40 авторів з України, Польщі, Великої Британії та Швеції, 100 годин майстер-класів з різних видів мистецтва, фестиваль настільних ігор «Ігрова сфера», квести та спортивні змагання та, звісно ж, дитячі книжки та ігри за найнижчими цінами.
Фестиваль середньовічної культури «Львів Стародавній»
Травень 2015
Організатор: Клуб історичної реконструкції "Срібний вовк"
Місце проведення: Чернеча Гора, 1 (Шевченківський гай)
Деталі на: http://lviv-old.org.ua/
«Львів Стародавній» – це яскраве дійство, на якому можна зустрітися з героями давнини, прекрасними дамами та сміливими лицарями, блазнями та катом, випробувати себе у стрільбі із лука, придбати витвори ковальського та гончарного мистецтва, а також ознайомитися з історією одного з найстаріших міст України. Головною подією фестивалю є лицарський турнір – яскраве видовище, яке після тривалого забуття отримало у сучасній Європі своє друге народження. Його учасники – представники численних клубів історичної реконструкції з різних країн світу. В рамках фестивалю від буваються концерти музичних гуртів, що відтворюють музику часів Середньовіччя.
День кельнера
21 травня 2015
Деталі на: kava.lviv.ua
День кельнера – це свято, яке є нагадуванням того, що саме кельнери є носіями традиційної львівської гостинності. У цей день усі охочі можуть подарувати улюбленому кельнеру (офіціанту) квітку. І це єдиний день у році, коли ресторатори та управляючі ресторанів можуть на деякий час стати кельнерами та подати приклад, як зустрічати гостей. Вони одягають форму, як і решта офіціантів, і виконують на рівні з ними усю роботу. У цей день ресторатори спільно з владою міста висловлюють подяку тим, хто щодня створює атмосферу свята та відпочинку в закладах Львова. І що показово, це свято проводиться тільки у Львові і вже четвертий рік поспіль.
Фестиваль дитячих та юнацьких театральних колективів «Казка в гаю»
30-31 травня 2015
Організатор: Музей народної архітектури та побуту
Місце проведення: вул. Чернеча Гора 1, Музей народної архітектури та побуту у Львові
Деталі на: www.skansen.lviv.ua
«Казка у гаю» зустрічає своїх маленьких гостей театралізованим відкриттям уже біля воріт Музею народної архітектури і побуту. Тут, на подвір’ях старовинних хаток, оживають народні казки, а глядачі мають можливість поринути у світ дитинства і стати безпосередніми учасниками дійства. Ідея фестивалю – привернути увагу дітей до казки, легенди нашого краю, яка є джерелом мудрості, любові та добра, надати можливість театральним колективам ознайомити львів’ян та гостей міста зі своєю творчістю. У фестивалі беруть участь дитячі та юнацькі театральні колективи та окремі виконавці Львова, області та інших районів України.
Міжнародний джазовий фестиваль «Alfa Jazz Fest»
25-29 червня 2015
Організатори: Компанія «Леополіс Джаз»
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.alfajazzfest.com
Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного масштабу. Фестиваль не тільки збирає кращих джазових музикантів світу, він дарує місту чудові літні вихідні в кращих традиціях європейських музичних подій. Концерти відбуваються під відкритим небом, що дарує особливу атмосферу старому місту. Фестиваль має три різні майданчики. Хвиля джазу охоплює не тільки закапелки давнього міста, його бруківку та флюгери, а й зелений парк зі своїм краєвидом та спеціально обладнаною сценою. Вже на першому фестивалі грали джазові зірки першого рівня – Біл Еванс, Вінтон Марсаліс з Ігорем Бутманом, Джефф Лорбер (Jeff lorber), Джон Скофілд (John Scofield), Спайро Джайра (Spyro Gyra) та ін.
Leopolis Grand Prix
12-14 червня 2015
Організатор: ГО"Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ-Козак»
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.zazkozak.com
Leopolis Grand Prix, або Великі призи Львова – кільцеві автомобільні перегони, що мали статус Гран Прі, які проводилися на вуличній трасі Львова. Етап був частиною міжнародної серії Гран Прі, попередника Формули-1. Траса була задумана 1927 – на два роки раніше, ніж у Монако, але перші змагання пройшли на рік пізніше – 1930р. Уже в червні 1931 року кільцеві перегони у Львові набули міжнародного статусу. А з 1932 року отримали назву і статус Гран Прі Львова. Тому насьогодні в історію увійшов саме Гран Прі Львова, а не країни, що саме по собі є унікальним явищем, наданий місту А.І.A.C.R. (Міжнародна асоціація автомобільних клубів – попередник FIA).Фестиваль «Leopolis Grand Prix» внесено до офіційної програми фестивалів світових ретро-фестивалів у Львові. «Великі Призи Львова» – це не лише автомобільні автоперегони «Львівським трикутником» та відновлення історичних рівнинних перегонів поза Львовом. У програмі фестивалю багато різноманітних акцій: виставки-презентації класичних автомобілів, ретро-парад центральними вулицями міста, покази спеціалізованих колекцій мод на автомобільну тематику.
Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»
19-21 червня 2015
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Місце проведення: простір міста
Деталі на: www.lvivontheplate.com.ua
Величезний гастрономічний фестиваль, який презентує Львів як гастрономічну столицю України. До Фестивалю долучаються ресторатори міста, які, представляючи заклад, пропонують до смакування свої вишукані страви та напої. Власники кнайп, кав'ярень та ресторацій отримають можливість винести особливу атмосферу їхнього закладу на вулицю міста! Фестиваль «Львів на тарілці» має на меті презентувати все багатство львівської кухні.
Фестиваль органної музики «Діапазон»
червень-липень 2015
Організатор: Будинок органної та камерної музики
Місце проведення: Будинок органної та камерної музики
Деталі на: www.organy.lviv.ua/fest/
Щорічне проведення міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон» – це можливість для шанувальників почути гру відомих іноземних органістів. Будинок органної та камерної музики, де проходить фестиваль, надає меломанам нагоду насолодитися звучанням львівського органу та ознайомитися із манерою виконання різних органістів України та зарубіжжя. «Діапазон» надає нового стимулу для розвитку шістсотлітньої історії органної музики у Львові. Певні традиції склались за попередні роки фестивалю, серед них – участь «грандів» і «зірок», обов’язкова підтримка молоді і місцевих музикантів. Кожного року фестиваль «Діапазон» віддає данину пам’яті композиторам, чиї ювілеї вшановує світ.
«LvivKlezFest»
липень – серпень 2015
Організатор: національно-культурне товариство «Хесед Ар’є»
Місце проведення: територія міста
Деталі на: www.hesed.lviv.ua
«LvivKlezFest» – це міжнародний фестиваль єврейської музики, пісні і танцю. Це спроба відтворити втрачену музичну культуру та відновити частину історії Львова, зокрема, єврейського кварталу, який був невід’ємною складовою галицької мультикультурної столиці. Упродовж періоду свята львів’яни та гості міста мають змогу ознайомитися з клезмерською музикою. Охочі можуть поспілкуватися з учасниками фестивалю, серед яких – відомі ансамблі, сімейні капели та окремі виконавці із США, Ізраїлю, Польщі, Росії, Австрії, Німеччини. «Родзинкою» фестивалю є проведення традиційного єврейського весілля просто неба на вулицях міста, залучаючи до цієї церемонії всіх глядачів навколо.
Промоційна акція «Ніч у Львові»
10-12 липня, 13-15 листопада 2015
Організатор: відділ промоції Львівської міської ради
Місце проведення: територія міста
Деталі на: www.lviv.travel
Традиційно у Львові двічі у рік три ночі театралізованих дійств, нічних екскурсій, мистецьких перформенсів у музеях, театрах та храмах. Промоційна акція «Ніч у Львові» – акція, яка пропонує львів'янам та гостям з різних куточків України та Європи відвідати понад сотню різноманітних атракцій. Під час «Ночі у Львові» учасники акції мають змогу побачити нічний Львів з вежі Ратуші, на яку їх супроводжуватимуть актори театру «Воскресіння», а також вперше відвідати підземелля Ратуші, відчути таємничість нічного Личаківського цвинтаря, побачити вогняні дійства, відвідати нічні театральні вистави у музеях міста, виставки у галереях, проїхатися «Чудо поїздом» та «Чудо бусом», відвідати вночі собор св. Юра, прогулятись вечірнім Львовом в супроводі знаних львівських екскурсоводів. Львів першим в Україні підготував для культурного відпочинку ночі театралізованих екскурсій. Відтак, львівські музеї відкриті до прогресивного культурного розвитку. «Ніч у Львові» дозволяє місту розширювати свої мистецькі горизонти.
Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир»
20-24 серпня 2015
Організатор: ГО «Етновир»
Місце проведення: територія міста
Найбільший фольклорний фестиваль України, де відбуваються найколоритніші виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста та презентація кухні народів світу. Щорічно «Етновир» вибухає яскравими барвами і є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові. У теплій атмосфері проходять вечори дружби і танцювальні майстер-класи. Фольклорні колективи з багатьох країн вже презентували культуру своєї країни на Міжнародному фестивалі фольклору »Етновир». Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV). Запрошуємо Вас поринути у вир бурхливих ритмів фольклору з різних куточків світу! Весь світ до Львова!
Міжнародний фестиваль незалежного кіно «КіноЛев»
 
Організатор: Музей ідей
Місце проведення: Музей Ідей, вул. Валова 18а
Деталі на: www.idem.org.ua
Львівський міжнародний кінофестиваль незалежного кіно «КіноЛев» відбувається щороку у Львові, ставши для міста невід’ємною складовою святкування Дня Незалежності України. Фестиваль намагається говорити мовою кіно на певні, наболілі у мистецтві теми.
Тиждень актуального мистецтва
серпень – вересень 2015
Організатор: МО «Дзига»
Місце проведення: територія міста
Один із найбільших в Україні проектів сучасного мистецтва. Проект покликаний пропагувати та розвивати сучасне мистецтво. Майданчиками Тижня актуального мистецтва ставали вулиці міста, парки, галереї, а також будинок зі своєю історією – Фабрика Повидла. Це говорить про те, що в період Тижня, навіть ті, хто не є шанувальником мистецтва, стає ним випадково, бо сучасне мистецтво може виглядати з-за рогу будинку і проявляти себе в найнесподіваніших місцях.
ХХІ Міжнародний книжковий форум «Форум видавців у Львові»
9-13 вересня 2015
Організатор: ГО «Форум видавців»
Місце проведення: Палац мистецтв
Деталі на: bookforum.ua
Форум видавців – найбільший український книжковий ярмарок та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі. Основним наповненням програми Форуму є літературні акції, презентації видавництв і авторів, літературні читання і автограф-сесії, а окрім того – це є книжковий ярмарок. Протягом Форуму відбувається понад півтисячі заходів на будь-який смак. У цей час місто охоплено книжковою «лихоманкою».
Львівська Забава
 
Організатор: компанія «Львівські Ярмарки»
Місце проведення: парк культури ім. Богдана Хмельницького
Деталі на: http://lvivzabava.com/
Фестиваль «Львівська забава» новий гастрономічно-музичний фестиваль, який має дві
складові – музично-розважальну та гастрономічну. У смачній частині фестивалю програму складуть головні пивоварні країни – бренди «Перша приватна броварня», «Оболонь», «Чернігівське» та «Львівське». Саме вони готуватимуть для гостей фестивалю смачну їжу та напої. На фестивалі виступатимуть відомі гурти та виконавці, котрі підготують особливу «львівську програму» для доброї забави.
Свято вулиці Вірменської
13-15 вересня 2015
Організатор: RESTARON та FEST!Холдинг емоцій
Місце проведення: вулиця Вірменська
Деталі на: www.virmenska.lviv.ua
Вулиця Вірменська – це одна з небагатьох вулиць, яка дала Львову видатні імена та видатні відкриття. Проведення такого свята – це бажання нагадати всім, чим жило місто, чим займались його мешканці, що зробили видатні львів’яни для своєї громади, і що є невід’ємною складовою культурної столиці України. Минулоріч під час свята львів’яни, туристи та спеціально запрошені гості мали нагоду в живій атракційній формі відкрити для себе історичні факти про Вірменську дільницю Львова, про будинки та їх знаменитих мешканців, вірменську громаду Львова, розвиток вулиці Вірменської та її роль в історії міста. Не менш цікавим та захоплюючим буде друге святкування вулиці Вірменської у Львові.
День європейської спадщини
26-27 вересня 2015
Організатор: Львівська міська рада
Місце проведення: територія міста
Деталі на: www.lviv.travel
Низка безкоштовних екскурсій та акцій для львів’ян і гостей міста по об’єктах, які є зазвичай маловідомими або малодоступними. European heritage days, або Дні європейської спадщини, проходять щороку у вересні по всій Європі. Це день, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами. Офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, ця традиція покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.
Міське свято кави «На каву до Львова»
24-27 вересня 2015
Організатор: компанія «Дік Арт»
Місце проведення: територія міста
Справжній осінній символ міста, свято, на якому відбувається рекордний кавовий ярмарок за всю історію Львова! Спеціально для свята «На каву до Львова» створять ексклюзивну кавову суміш, яку можна придбати лише під час свята. Родзинкою свята є облаштована на ярмарку Кавова пошта «From Lviv with Love». Також в рамках свята відбувається Західноукраїнський чемпіонат баріста, де змагаються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України. Програма свята: ароматна кава, драйвова музика, театральні виступи, вечірні кінопокази, кавові сувеніри, лате-арт і багато іншого.
Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев»
25 вересня – 4 жовтня 2015
Організатор: театр «Воскресіння»
Місце проведення: центральна частина міста
Головна театральна подія Львова, яка перетворює центр міста на декорації до вуличних вистав. У межах дійства виступають трупи з різних країн, цього року – із Росії, Польщі, Литви, Франції, Німеччини. Розпочнеться фестиваль традиційно – із карнавальної ходи театральних колективів центром міста. Це напрочуд чудове, незвичне дійство, що причаровує перехожих. Завершує фестиваль вулична виставка та велике вогняне шоу. Сьогодні «Золотий Лев» – єдиний театральний фестиваль, який концентрує в собі всі театральні тенденції сучасного мистецького прогресу.
Фестиваль автентичного мистецтва «Веретено»
Вересень 2015
Організатор: Музей народної архітектури та побуту
Місце проведення: вул. Чернеча, 1
Фестиваль презентує традиційне українське народне мистецтво – прядіння, ткацтво, вишивання – увесь цей процес переплетений давніми піснями, танцями, обрядовим дійством. У програмі – майстер-класи з виготовлення іграшки з соломи, тканини, ляльки-мотанки, розмальовування печі; навчання автентичних танців за участю фольк-гуртів; троїсті музики, виставка гобеленів та вбрання, показ колекцій одягу від молодих львівських дизайнерів; етно-вечірка, розваги і забави. Впродовж свята діятиме ярмарок ремесел. Фестиваль «Веретено» об’єднає автентичні колективи із Галичини, Полісся, Бойківщини, Гуцульщини, які у пісенно-поетичній формі відтворять особливі події з життя наших предків.
Міжнародний фестиваль «Ляльковий світ»
вересень 2015
Організатор: Львівська обласна громадська організація "Інформаційно-мистецький центр «365»
Місце проведення: Львівський Палац мистецтв
«Ляльковий світ» – це фестиваль авторської ляльки, ведмедів Тедді та їхніх друзів. Мета – ознайомлення широкого глядача з феноменом авторської ляльки, поширення культури лялькової творчості, налагодження контактів між митцями у цьому напрямі, а також дати розуміння глядачу, як і чим відрізняється іграшкова лялька на щодень від колекційної ляльки, яка стає окрасою інтер’єру чи колекції. Щороку у фестивалі беруть участь десятки майстрів із України та з-за кордону, вони представляють ляльки та іграшки – порцелянові, текстильні, з трави, соломи, ниток, пап'є-маше, кераміки, гіпсу, папер-клею, дерева, мохеру, скла та ін.
Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»
1-11 жовтня 2015
Організатор: Львівська обласна філармонія
Місце проведення: Львівська обласна філармонія
Деталі на: www.philharmonia.lviv.ua
Концепція фестивалю ґрунтується на прагненні представити сучасну українську музику в контексті світової. Програма широко репрезентує різні генерації українських композиторів. Спеціальний акцент зроблено на музиці країн Східної Європи. Вагомою частиною програми «Контрастів» є класика ХХ сторіччя. Особливістю кожного фестивалю є представлення творчих портретів митців, яких запрошують до Львова. Контрасти не прагнуть стати антологією сучасних стилів і напрямків, не прагнуть представити абсолютно все варте уваги в новітній музиці. Але, незважаючи на це, слухач може почути чимало творів, що є показовими для нашого часу і модерної музики в цілому.
Міське свято Сиру і Вина
23-25 жовтня 2015
Організатор: компанія «Дік Арт»
Місце проведення: Палац Мистецтв, пл. Ринок
Деталі на: www.cheeseandwine.com.ua
Це гарна нагода більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та Україні, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та, безумовно, скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Брі, камамбер, шаблі, бордо, рокфор, сирне фондю та різотто в пармезані – всім цим та багато іншим можна поласувати на Святі Сиру і Вина. Вже традиційно у рамках Свята відзначають «День Львівського Сирника» – усіх охочих пригощають гігантським львівським сирником, спеченим за давніми рецептами. Також на святі відбудуться винні дегустації, де справжні поціновувачі зможуть насолодитися винами господарств України та виномаркетів і вибрати напій до душі.
Jazz Bez 2015
грудень 2015
Організатор: МО «Дзига»
Місце проведення: територія міста, концертні зали
Деталі на: www.dzyga.com
Досвідчений міжнародний фестиваль, що енергією джазу поєднує десятки міст України і Польщі. Щороку «Jazz Bez» переміщує через кордони Євросоюзу десятки гуртів з різних країн світу, сотні виконавців та слухачів джазової музики, щоб багатоденним джазовим марафоном приносити радість меломанам, об'єднувати організаторів та стимулювати до творчості музикантів, незважаючи на територіальні розмежування та умовності. Завдяки народженню фестивалю у 2001 році створено десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «ДжазБезі» перевершує тисячу осіб. Гасло фестивалю: «Поважай себе – слухай джаз!».
 
Дати фестивалів можуть змінюватись
 
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине