розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Львів для чарівних дам Гарантовані тури
Львів для чарівних дам
(п'ятниця – неділя)
Гарантований тур
День 1
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі з представником фірми. Трансфер в готель, поселення (згідно правилам готелю).
Початок автобусної екскурсії по місту (бл. 3 годин): залізничний вокзал, костел Ольги-Єлизавети – пам'ятник неоготики, собор Св. Юра – шедевр бароко, головний греко-католицький храм України, найстаріші навчальні заклади міста: «Львівська Політехніка» – один із перших технічних Вузів східної Європи, університет ім. Ів. Франка; Личаківське кладовище, Високий замок – один із найвищих точок міста, де можна побачити місто з висоти «пташиного польоту».

Пропонуємо факультативно: вечеря в одному із львівських ресторанів (бронювання столика – 30 грн.)
- Галицька кнайпа «Під Золотою Розою», особливістю якої являється відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом;
- кнайпа «Гасова лямпа» у Вірменському кварталі Львова (в 1853 р. у Львові була винайдена гасова лампа);
- ресторан «Віденська кав'ярня».
  
День 2
Сніданок. Продовження знайомства з містом, пішохідна екскурсія по старій частині міста: Площа Ринок – серце старого міста, бере свій початок з 14 століття, де всі 44 будинки і міська ратуша – пам'ятники архітектури. Італійський дворик, перлина міста – Латинський собор, який будували майже 100 років, каплиця Боїмів і Кампіанів – усипальниця багатих міщан, Вірменський собор, Домініканський собор – один із найбільш великих і видатних будівель бароко, де сьогодні можна послухати органну музику, Королівський і міський Арсенали, ансамбль Успенської церкви, Аптека-музей – найстаріша із Львівських аптек, де можна придбати «залізне» вино і купити відомий цілющий бальзам «Вігор». Далі, головна вулиця міста – проспект Свободи, архітектурна перлина Львова і один із найрозкішніших в Європі – Театр опери та балету.
Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави у Львові, її шлях до Львова, кавові легенди міста, історії львівських кав'ярень, зможете спробувати гарячий шоколад і отримати майстер-клас по приготуванню справжньої кави (факультативно).
   
Факультативно:
- Музей меблів і порцеляни. У музеї виставлені європейські і українські меблі, тканини, гобелени, народна кераміка з часів Ренесанса до поч. ХХ ст. (Вартість 10 грн./ос.);
- Перший дегустаційний зал Массандрівських вин у Львові (вартість 50 грн./ос.– факультативно);
Ввечері (по бажанню) відвідання Львівської опери, перегляд вистави.
 
День 3
Сніданок. Виїзна екскурсія «Замки Золотої підкови» (за додаткову оплату 200 грн/ос.) :
Олеський замок – унікальний пам'ятник архітектури та історії ХIII-XVIII ст. У XIV ст. – могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. У 1620 році в замку народився польський король Ян ІІІ Собєський. Після реставрації 1965-1975 рр. в замку був оснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрані сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптур. До замку примикає мальовничий парк.
Підгорецький замок – унікальний пам'ятник архітектури пізнього Ренесансу (1635-1640 рр.), який належав польським магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входить палац, костел в стилі бароко (1752-1766 рр.), виїзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні являється філіалом Львівської галереї мистецтва і знаходиться на стадії реставрації.
Золочівський замок – побудований в 1630-х р., як цитадель з бастіонами. У XVII-XVIII ст. належав польським магнатам Собєским і Радзивіллам. До замкового ансамблю входять пізньо-ренесансний Великий палац і Китайський палац.
Повернення до Львова.
     
 
Вартість туру від особи в грн. *
Волтер/НТОН 3*
985
Гетьман стандарт 3*
975
Дністер стандарт 3*
1090
Соната 3*
1090
Євроготель стандарт 3*
1275
Жорж 3*
1370
Євроготель покращений 3+*
1350
Дністер класік 4*
1350
Шопен 3*
1920
Вінтаж Бутік готель 3*
2550
Леополіс 4*
2570
* Розрахунок зроблений для груп від 6 осіб. Також приймаємо індивідуальні замовлення.
   
У вартість включено:
- Проживання (2 ночі) в 2-3 місному номері;
- 2 сніданки;
- екскурсйне обслуговування по програмі;
- трансфер вокзал-готель;
- Карта Львова.

Додатково оплачується:
- Вхідні квитки (музеї Львова);
- Факультативні програми.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине