розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Майорка Літній відпочинок
Майорка
  
Майорка Майорка Майорка
     
Майорка – один із Балеарських островів, який знаходиться в Середземному морі, належить Іспанії. Майорка являється найбільш розвинутим островом з поміж решти у плані розвитку умов для туристів. Одним із основних факторів, які роблять Майорку такою привабливою, являється її дивовижно багата і різноманітна природа. Незважаючи на невеликі розміри острова, територія Майорки налічує велику кількість національних парків (тут знаходиться більше 40 заповідників). Зачаровує контрастне поєднання моря, гірських скель, дубових і соснових рощ та багаточисленні заливи з прозорою водою.
   
В горах Serra-de-Sramuntana можна із задоволенням оглядати гірські пейзажі. У цій гірській острівній частині розмістилися такі мальовничі містечка як Valdemossa, Soller і Deia. Північна частина Майорки, окрім гірського пейзажу, який простягається на сто кілометрів, має чудові пляжі, наприклад, Port de Soller, Sa Calobra. Південна частина Майорки є більш сухою і жаркою. У східній частині острова, окрім невеликих бухт, які донині зберегли недоторканий цивілізацією зовнішній вигляд (Mecsyda, Torta, Agulla), є можливість відвідати такі дивовижні місця, як печери Drach з великим підземним озером; Artа разом із Canyamel, а також Ams в Porto Cristo.
   
Іншою важливою туристичною зоною на Майорці – північно-східна зона, де знаходяться великі бухти Пойенса і Алкудія. Найбільш важливим населеним пунктом цієї зони  Пойенса, там відпочивають переважно творчі особистості: художники, артисти.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине