розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія » Гарантовані тури
Вся Грузія з Тбілісі
   
Тбілісі – Сігнагі – Бодбе – Телаві – Алаверді – Некресі – Гремі – Цинандалі – Казбегі / Гудаурі – фортеця Ахалцихе – Вардзія – Боржомі – Мцхета – Горі – Уплісцихе – Казбегі – Тбілісі, (7 днів, 6 ночей)
 
Дати заїздів 2017:
20.01
31.01     
10.02
21.02
03.03     
28.03
11.04
25.04
16.05     
30.05
13.06
24.06
04.07     
21.07
08.08
25.08
05.09    
15.09
26.09
06.10
17.10     
27.10
03.11
14.11
24.11     
08.12
19.12

 
  
1 день: Тбілісі
Прибуття в Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Привітальна вечеря на честь приїзду. Ночівля.

2 день: Тбілісі
Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто. «Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони. Тбілісі, одна з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехської церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Собор Святої Трійці - головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Ночівля в готелі.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
3 день: Тбілісі - Бодбе - Сігнагі - Телаві - Некресі - Гремі - Тбілісі
Сніданок. Переїзд в Сігнагі. Відвідування в селі Бодбе монастирського комплексу Святого Георгія і могили святої Ніно, яка принесла християнство в Грузії. Обмивання у водах святого нерукотворного джерела, який зціляємо недужих і нещасних робить щасливими. Переїзд в Кварелі, За бажанням дегустація вин на старовинному винзаводі - «Кіндзмараулі Марані» (за дод.оплату).
Переїзд до Кахетії. Екскурсія по Телаві - головне місто і адміністративний центр Кахетії, музей-фортеця царя Ереклє ІІ (XVIII ст.), який підписав Георгіївський трактат з Російською імперією. Далі відвідування Собору Алаверді (XI ст.), Другого за висотою будівлі (понад 50 м). Екскурсія в Будинок музей Ал. Чавчавадзе в Цинандалі. Продовження екскурсії: Некресі - найстарішого храму Грузії IV століття. Далі екскурсія в царську фортеця Гремі (XVI ст.). Комплекс оточений стіною з вежами і амбразурами. Збереглися залишки таємного підземного ходу, що веде до річки. Тут же знаходитися комплекс Церкви Архангелів (XVI-XVII ст.). Повернення в Тбілісі. Ночівля.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
4 день: Тбілісі - Вардзія - Боржомі - фортеця Ахалцихе - Тбілісі
Сніданок. З ранку виїзд в Вардзія. Відвідування печерного монастирського комплексу Вардзії (XII-XIII ст.) - 19 ярусного скельного міста. Протягом 900 м уздовж лівого берега Кури в прямовисній стіні гори висічено близько 600 приміщень - церков, каплиць, житлових келій, комор, лазень, скарбницю, бібліотек. Збереглися потаємні ходи, залишки водопроводу і зрошувальної системи. Вардзія - пам'ятник епохи Золотого Століття. У монастирі фортеці жили понад тисячу ченців, а під час нападу ворогів в ньому могли сховатися до 20 тисяч осіб. Повернення в Ахалцихе. Відвідування недавно відреставрованої фортеці Ахалціхе, батьківщину Шарля Азнавура. У комплексі, поряд з православною церквою Святої Марини, розташовані мечеть, католицька церква і монастир сестер бенедектінок, синагога і вірменська церква. Повернення в Тбілісі. Ночівля.
 
5 день: Тбілісі – Мцхета – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
Сніданок. Відвідування стародавнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). На вершині гори, де розташований храм, відкривається фантастичний вид на місце злиття двох річок - Кури і Арагві. Там же, як на долоні, прекрасний вид на древню столицю Грузії - Мцхета. Відвідування кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), В основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, один з найважливіших священних артефактів Нового Завіту, який після розп'яття був привезений в Мцхету Еліоз - одним зі свідків його смерті на хресті, а також місце поховання багатьох грузинських царів. Тут же знаходитися частина життєдайного стовпа. Відвідування монастиря Самтавро, де цілий рік зростає, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила і проповідувала свята Ніно - просвітитель, перша проповідник християнства в Грузії. Офіційне прийняття християнства в Грузії в 324 році пов'язано з ім'ям Святої Ніно за сприяння та участі царя св. Міріана і цариці св. Нані. Саме свята Ніно переконала короля і королеву Міріана і Нану прийняти в Грузії християнство. Усередині перебуває чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Меріан і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреского, св. Шио Мгвімского .. Екскурсія в стародавнє печерне місто Уплісцихе (I тисячоліття до н.е.), який добудовувався протягом століть і включав в себе більше 700 печер і споруд, в т.ч. винні погреби, пекарні, античний театр, зал прийомів цариці Тамари, що збереглися донині. Далі відвідування музею Сталіна. Музей складається з трьох блоків: самого музею, будинку і особистого з / д вагона Сталіна. Повернення в Тбілісі. Ночівля.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
 
6 день: Тбілісі - Ананурі - Гудаурі - Казбегі - Тбілісі
Сніданок. З ранку виїзд з Тбілісі у напрямку Степанцмінда (Казбегі). По дорозі оглянемо мальовничу фортецю Ананурі (XVI в) розташовану над річкою Арагві, а також неймовірної краси Жінвальского Водосховище. Минаючи гірськолижний курорт Гудаурі (2200м.), Приголомшлива поїздка уздовж річки тергите, через хрестовий перевал (2400м) приведе нас в Степанцмінда (Казбегі). Екскурсія по Казбегіцерква пресвятої Трійці Гергети (2170м над рівнем моря). При ясній погоді відкривається приголомшливий, фантасмагоричний вигляд на одну з найвищих вершин Грузії - гору Казбек (5147м). Повернення в Тбілісі. Ночівля.
 
Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі Вся Грузія з Тбілісі
    
7 день: Тбілісі
Сніданок. Вільний час для покупок сувенірів. Трансфер в аеропорт. Повернення додому.
 
Вартість тура в дол. з людини:
Тур Ціна Доплата за одномісне розміщення
570
140
Увага! Наведена далі інформація лише для зареєстрованих користувачів.
Стати Партнером
  
Додаткова частина, для тих, хто прилітає в КУТАЇСІ 
пройшовши за посиланням, ви зможете побачити програму з ціною і датами заїзду
 
 У вартість входить:
 • Розміщення в готелі 3*: 6 ночей в Тбілісі (Грузія), стандартні двомісні номера з сніданками;
 • Привітальна вечеря;
 • Транспортне обслуговування по програмі;
 • Екскурсії по програмі з гідом;
У вартість не входить:
 • Авіапереліт;
 • Готелі 4* – по запиту;
 • Додаткове харчування: обіди 10 дол. з ос. і вечері 12 дол. з ос.;
 • Вхідні квитки – 15 дол. з ос.;
 • Джипи в Казбегі – 8 дол. з ос.;
 • Дегустація вина в Грузії – 10 дол. з ос.;
 • Страхування;
 • Особисті витрати.
Сніданок. Екскурсія по столиці Грузії. Столиця Грузії унікальна. Вона стоїть на кількох гірських пагорбах, на які ярусами «заповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це красива річка Кура з її мальовничими скелястими берегами, що протікає через все місто. «Старе місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Майже всі будівлі Старого Міста - історичні або культурні пам'ятники, тут цілодобово вирує життя, гуляють поодинці або групами туристи, зустрічаються закохані у Вежі з годинником - це кумедна Вежа з'явилася недавно, побудована режисером Театру Ляльок Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують численні сувеніри. В основному це 2-3-х поверхові будинки, складені з каменю і цегли, і мають особливу тбіліську архітектуру, яку відрізняють вузькі вулички, галереї та різьблені дерев'яні балкони. Тбілісі, одна з небагатьох місць в світі, де мирно співіснують поруч у Старому Місті православний храм, католицький собор, синагога і мечеть. В ході екскурсії відвідування, Метехський церкви (V ст.) Фортеці Нарікала (ІV ст.), Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатской базиліки Різдва Діви Марії, найстарішою зі збережених, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Собор Святої Трійці - головного кафедрального собору грузинської православної церкви.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине