розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Видатні українці в Грузії (для школярів) Для дітей, Грузія
Видатні українці в Грузії (програма для школярів)
 
Тбілісі – Мцхета – Уплісцихе – Батумі – Кутаїси – Тбілісі, 6 днів / 5 ночей
 
1 день: Тбілісі
Приліт до Тбілісі. Зустріч з представником фірми. Поселення в готель. Екскурсія по Тбілісі. Столиця Грузії унікальна. Стоїть вона на декількох гірських пагорбах, на котрі ярусами «сповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі – це прекрасна ріка Кура з її мальовничими скелястими берегами, яка протікає через все місто.
«Старе Місто» – історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Практично усі будівлі Старого Міста – історичні чи культурні пам'ятки, тут цілодобово бурлить життя, гуляють поодинці чи групами туристи, зустрічаються закохані біля вежі з годинником – ця кумедна Вежа з'явилася зовсім недавно, побудована режисером Театру Маріонеток Резо Габріадзе, художники виставляють свої картини, ремісники пропонують багаточисельні сувеніри. В основному це 2-3-и поверхові будинки, складені з каменю і цегли, мають особливу тбіліську архітектуру, котру виокремлюють вузькі вулички, галереї і різні дерев'яні балкони.
Тбілісі одне з небагатьох міст у світі, де мирно інують поряд в Старому Місті православний храм, католицький костел, синагога і мечеть.
Під час екскурсії відвідання Метехської церкви (V ст.), фортеці Нарікала (ІV ст.), подйом на фунікулері – місто на долоні, Собору Сіоні (VІ-VІІ ст.), Анчісхатської базиліки Різдва Діви Марії, найстарішої з тих, що збереглися, Собору Святої Трійці, храмового комплексу Цмінда Самеба – головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Привітальна обідовечеря. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
2 день: Tбілісі
Сніданок. Пам'ятні місця пов'язані з українською історією – пам'ятник Т. Шевченку, меморіальна дошка Л. Українці, Перша гімназія, де вчився М. Грушевський, відвідання кімнати–музею.
Відвідання Української школи ім. М.Грушевського. Знайомство з історією освіти школи, зустріч з адміністрацією школи і знайомство зі школярами-ровесниками, що вчаться у цій школі, квіти від вдячних нащадків – до баральєфа великого українського філософа і громадського діяча.
Далі – КВЕСТ гра - діти будуть поділені на групи. Ми подготовимо для кожної групи список об'єктів у старому Тбілісі, котрі їм потрібно віднайти та сфотографуватися на фоні цих об'єктів. Наші гіди і школярі Української школи будуть з дітьми. Та група, котра раніше від усіх знайде та сфотографується біля усіх заданих об'єктів і котра раніше від усіх дійде до кафе – фінішної мети цієї гри – отримає ПРИЗ. А в кафе дітей чекає обідо-вечеря. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
3 день: Tбілісі – Мцхета – Уплісцихе – Батумі
Сніданок. Екскурсія по стародавній столиці Грузії Мцхеті – місто-музей, вписаний до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідання кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого захоронена одна з головних християнських святинь Хітон Господній, а також місце захоронення багатьох грузинських царів. Тут же знаходиться части життєдайного стовпа. Відвідання монастиря Самтавро, де цілий рік росте, квітне і плодоносить кущ ожини, біля якого в IV ст. жила та проповідувала свята Ніно – просвітителька, перша проповідниця християнства в Грузії. Всередині знаходиться чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніно, могила святого царя Меріан і цариці Нані, мощі св. Абібоса Некреського, св. Шіо Мгвімського. Відвідання древнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). Далі по дорозі на Батумі екскурсія в древнє печерне місто Уплісцихе (I тисячоліття до н.е.), котре добудовувалося на протязі століть і включало в себе більше 700 печер і споруд, в т.ч. винні погреби, пекарні, античний театр, зали прийомів цариці Тамари, котрі збереглися до цих днів. Приїзд до Батуми. Обідо-вечеря. Розміщення в готелі. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
4 день: Батумі
Сніданок. Екскурсія по місту. Батумі – "Грузинський Сінгапур", найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населенням 120 000 осіб. Візитна картка Батумі, улюблене месце містян та гостей міста – Батумська П'яцца, побудована в 2009 р. В 2010 році прикрасою міста стала нова, 7 метрова, рухома скульптура Любові. Статуя являє собою фігури жінки та чоловіка. Вони прагнуть один до одного, на протязі 8-10 хвилин дуже оригінально та красиво рухаються назустріч один одному і зливаються в кінці кінців в одне ціле. Екскурсія по місту: танцуючі фонтани (лазерне шоу); площа Аргонавтів зі статуєю Медеї.
Далі, екскурсія до Ботанічного саду, в котрому більше 5 тисяч екзотичних рослин, в т.ч. трояндовий сад, де біля 1200 сортів троянд. Обідо-вечеря. Ночівля.
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
5 день: Батумі – Кутаїсі – Тбілісі
Сніданок. Переїзд до Тбілісі. По дорозі екскурсія по старовинному місті Кутаїсі, котрому більше 3 тисяч років. Відвідання монастиря і академії Гелаті (XII в.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV-Будівничем, котрі вписані до числа пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО. Екскурсія до карстової печери Прометея, де згідно легенди Прометей дав вогонь людям і був прикутий за це до скелі. Поселення до готелю в Тбілісі. Прощальна вечеря з національними танцями та піснями. Ночівля.
 
Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів) Видатні українці в Грузії (для школярів)
 
6 день: Тбілісі
Сніданок. В залежності від часу вильоту, вільний час. Купівля сувенірів. Трансфер в аеропорт.
 
Вартість туру для групи 12 + 2 безкоштовних в дол. від особи:
готель 3*
готель 4*
520
660

До вартості входить:
  • Проживання в готелі 3 або 4*: 3 ночі в Тбілісі, 2 ночі в Батумі, стандартні двомісні / тримісні номери;
  • Напівпансіон: 5 сніданків і 4 обідовечері, включаючи привітальну вечерю з піснями і танцями;
  • Транспортне обслуговування згідно програми;
  • Обслуговування україномовного гіда-екскурсовода згідно програми;
  • Вхідні квитки;
  • 2 безкоштовних керівника групи.
До вартості не входить:
  • Послуги не перелічені вище;
  • Особисті видатки;
  • Додаткові екскурсії.
 
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине