розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Одноденна екскурсія: Карпати: Фортеця Тустань і заповідник “Сколівські Бескиди” Гарантовані тури » Одноденні тури зі Львова
Одноденна екскурсія: Карпати: Фортеця Тустань і заповідник “Сколівські Бескиди”
 
Тустань - унікальна пам'ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі.
Фортеця Тустань, розташована у величезній природній скелі, була побудована як прикордонний і сторожовий пункт на торгівельному шляху, який вів через Карпатські перевали. З метою збереження та раціонального використання наскельного оборонного комплексу міста-фортеці в 1994 році тут створений державний історико-культурний заповідник «Тустань». На території історико-культурного заповідника у с. Урич, Сколівського району розташовано музей історії цієї пам’ятки.
 
Заповідник ”Сколівські Бескиди”, центральна частина Сколівського району. Сьогодні - це природній парк, що складається з ряду гірських хребтів, середня висота яких складає 1000 м. Окрасою заповідника є водоспад Кам'янка на річці Кам'янка. Безліч невеличких водоспадів та мінеральні джерела з лікувальною водою. Вище в горах знаходиться Мертве озеро. Біля водоспаду туристам запропонують страви гоцульської кухі, шашлики, грибну юшку, настоянки на корені калгану, карпатські чаї і ще багато смачного.
 
Вартість програми: 300 грн./особа
У вартість включено: транспортне забезпечення; супровід та екскурсійне обслуговування;
Додаткова отплата: вхідні квитки.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине