розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Одноденна екскурсія: Свято-Успенська Почаївська Лавра і озеро Святої Анни Гарантовані тури » Одноденні тури зі Львова
Одноденна екскурсія:
Свято-Успенська Почаївська Лавра і озеро Святої Анни
 
Дата поведення:
Одноденна екскурсія: Свято-Успенська Почаївська Лавра і озеро Святої Анни Одноденна екскурсія: Свято-Успенська Почаївська Лавра і озеро Святої Анни Одноденна екскурсія: Свято-Успенська Почаївська Лавра і озеро Святої Анни

Почаївська лавра – одне з величних в Україні місць прощі на Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і преподобного Йова (10 вересня). До її святинь належать: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, її чудотворна ікона, мощі преподобних Іова, Амфілохія. Споруди Свято-Успенської Почаївської лаври: Свято-Успенський собор, Троїцький собор, Собор Преображення Господнього, келії, Архієрейський дім, дзвінниця висотою 65м, надбрамний корпус.
 
Переїзд до озера Святої Анни. На околиці с. Онишківці над цілющим джерелом у 90-х роках минулого століття зведено православну обитель – скит Праведної Анни. На цьому місці в давнину стояла дерев’яна церква. Під час одного з нападів татар вона пішла під землю разом з людьми, які в ній заховались. Згодом тут забило джерело, вода якого стала для людей порятунком від багатьох хвороб. Температура води постійно тримається +9 градусів.
Для відвідування Почаївської Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці.
 
Вартість програми: 400 грн./дорослий, 350 грн/дитина до 16 років.
У вартість включено: транспортне забезпечення; супровід та екскурсійне обслуговування;
Додаткова оплата: вхідні квитки

За додаткову оплату можлива екскурсія до Свято-Духівського Скиту. 
Неподалік від м. Почаєва, а саме в трьох кілометрах на схід, у мальовничому лісі, на високій горі знаходиться древній Свято-Духівський монастир-Скит. За переказами, його було засновано преподобним Мефодієм ще в ХIII столітті. Піднявшись на гору Вас зустрічає вратарна церква Онуфрія Великого. На просторому, рівному майданчику стоїть струнка кам'яна церква Серафима Саровського, а над нею вознісся куполами до Небес храм Святого Духа. Головна реліквія – ланцюг з хрестом Святого Миколи Стовпника. Далі Церква Всіх Святих і колодязь, глибина якого 107 м. Усі споруди цього порівняно невеличкого монастиря, підпорядкованого Почаївській Лаврі, побудовані в неоруському стилі.
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине