розгорнути | згорнути

   
 Фірма
 Контакт
 Відправити запит
 Реєстрація
Тури по Україні  Відгуки
Тури по Україні  Договір
 


Візова підтримка Туристичні послуги » Візова підтримка
Европа  
Шенгенська віза – це така віза, яку видає Консульство однієї із 25 країн, що входять в зону Шенгенської угоди, вона ж дає право на в'їзд до інших Шенгенських країн без оформлення ще яких-небудь віз.
До цих країн відносяться: Австрія, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція, Швейцарія, Естонія.
Якщо Ви маєте Шенгенську візу, то Ви можете вільно подорожувати по всім цим країнам, однак потрібно дотримуватися основної вимоги, першу Ви повинні відвідати ту країну, яка видала Вам візу.
 
В тому випадку, якщо у Вас з'явилося бажання отримати візу в Шенген, Вам необхідно звернутися в посольство. Ви вирішили поїхати в якусь конкретну країну, то Ви повинні звертатися безпосередньо в посольство тієї країни, куди хочете потрапити. Але якщо Ви хочете все-таки відвідати декілька країн Європи, то Вам для початку потрібно отримати візу тієї країни, яку Ви відвідаєте першою.
 
Туроператор "Офіт-сервіс", будучи акредитований в Посольствах Шенгенського договору, завжди готовий допомогти Вам в правильному оформленні, необхідних для отримання візи, документів, в отриманні терміну на подачу документів і співбесіди в Посольстві, в оформленні необхідних страховок і в інших супутніх питаннях.
 
ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ В НІМЕЦЬКОМУ ПОСОЛЬСТВІ

Ми з радістю відповімо на Ваші запитання: Контакт
 
Замовити   Стати Партнером
     
  Подорожі по Україні з © Туроператором Офіт-Сервіс: приймаючий оператор по Україні  

 
ЛогінLogin :
 
Passwort :
 
       
 
Забули гасло?


 
 

Туры по Украине